М.В.ЛОМОНОСОВ АТЫНДАҒЫ МӘСКЕУ МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТІНІҢ ҚАЗАҚСТАН ФИЛИАЛЫ

Жалпы ақпарат

11.08.2020

Выпускники Филиала 2020 года


Магистратура


Направление «Прикладная математика и информатика»

 

1. Абденова Динара Маратовна

2. Ахметов Мади Эрикулы

3. Беккужина Алтынай Берикканкызы

4. Гасреддин Абдирахим Маратулы

5. Ералы Азамат Аскатулы

6. Нетесов Святослав Викторович


Направление «Филология»

 

 

1. Абрамова Анна Александровна

2. Ассылова Татьяна Владимировна

3. Ашимова Арайлым 

4. Бабиш Айгерим Гариполлакызы

5. Бекеев Мади Даниярович

6. Казкенова Фариза Аманкоскызы

7. Мулдагалиева Перизат Аргыновна

8. Новицкая Анна Александровна

9. Оспанова Эвелина Маратовна

10. Смотрина Кристина Александровна

11. Токжуманова Самал Бериккызы

12. Хомутова Асель Куатовна

 

Направление «Экология и природопользование»


1. Айбуллаева Бийбигул Жанабаевна

2. Аширбаева Арайлым Тагайкызы

3. Гимранова Гаухар Кайрбулатовна

4. Ермуханов Салауат Кайратулы

5. Жанабаева Жадыра Жанабайкызы

6. Жанабекова Гулман Дулатовна

7. Жумадил Салтанат Кабыланбеккызы

8. Сыдик Тлектес Талгатулы

9. Тогизбай Молдир Кайыржанкызы

10. Шамуратова Мадина Утежанкызы

 

 

Направление «Экономика»

Программы «Национальная экономика» и «Финансовая аналитика»


1. Агылшын Ануар

2. Бакытжанова Асима Мараткызы

3. Гарафутдинова Эльмира Ринатовна

4. Джумагалиев Ален Тамерланович

5. Канат Назерке Канаткызы

6. Ким Алина Юрьевна

7. Нагимов Мухтар Нурболулы

8. Нургалиева Фатима Жумагельдыновна

9. Нургожина Асель Есеновна

10. Омар Асхат Келденулы

11. Пак Евгения Александровна

12. Турабай Бердибек Алназарулы

 

Программа «Экономика регионального развития»


 

1. Абдрахманова Асем Болаткызы

2. Бергалиева Карлыгаш Жасанкызы

3. Жанабекова Таншолпан Дулатовна

4. Жанкелди Анель Габиткызы

5. Жиганбаев Бирлик Нурпейсович

6. Ибайдуллаева Ботагоз Рустембеккызы

7. Исмуханов Даурен Зинуллаевич

8. Койшиева Айгерим Абдешкызы

9. Магалимова Арайлым Наурызбайкызы

10. Нурмагамбет Акмарал Шамшадинкызы

11. Сражан Инкар Нурлыбеккызы

12. Тасболатов Даулет Жаксылыкович


Бакалавриат

Направление «Математика»

1. Абишев Даур Муратулы

2. Айториев Абзал Серикович

3. Аллахвердиев Микаэл Мурадович

4. Бекмаганбетов Бекарыс Куанышевич

5. Бексугуров Азамат Зиябекулы

6. Жексембин Данат Маратулы

7. Жунусова Асыллия Канатовна

8. Ким Виолетта Александровна

9. Киназаров Темирбек Галымжанович

10. Ковальский Алексей Станиславович

11. Кунакбаев Рамазан Ерланович

12. Макатова Батима Болатовна

13. Муржукова Айя Тимуровна

14. Мусина Адель Кайратовна

15. Рахманова Роза Мырзагаликызы

16. Сагдатов Альмухаммед Болатович

17. Садыкова Сымбат Кайратовна

18. Сланова Айгерим Сакеновна

19. Сурукпаев Аслан Булатулы

20. Тусупбекова Эльмира Ерсыновна

 

Направление «Прикладная математика и информатика»

1. Азимжанова Инаара Нурлановна
2. Аскергалиев Ануар Айдынович
3. Борсова Зурета Галимовна
4. Ергалиев Иса Гимранулы
5. Ержанов Жалгас Калиевич
6. Ильясов Алияр Маратович
7. Ильясов Жан Аканович
8. Кабдуали Бек Ильясулы
9. Какенов Бауржан Талгатович
10. Калдаров Бердибек Маратович
11. Камбаров Динмухаммед Кайыпбекулы
12. Касымов Алишер Бахытович
13. Ковалева Василина Николаевна
14. Омарова Мадина Муратовна
15. Узакбай Каби Куанышбекулы
16. Шарипов Азат Тургунбекович
17. Югай Светлана Сергеевна

 

Направление «Филология»

1. Бизатаева Данара Батырбековна
2. Бордунов Кирилл Сергеевич
3. Буянова Екатерина Андреевна
4. Васильченко Евгения Викторовна
5. Еремина Екатерина Андреевна
6. Иванова Дарья Дмитриевна
7. Имангазы Асель Жасуланкызы
8. Кабылбакиева Нургуль Галымжанкызы
9. Кремер Анета Владленовна
10. Кунбаева Зарина Раимовна
11. Кусанова Зарина Амангельдыевна
12. Мосунова Наталья Евгеньевна
13. Муравьева Анастасия Юрьевна
14. Саудагазы Кайсар Еркинулы
15. Темирова Дания Ахметовна
16. Тулегенова Батима Дауреновна
17. Усов Александр Александрович
18. Хакимжанова Оливия Абдулхаевна
19. Цыгельная Полина Геннадьевна

Направление «Экология и природопользование»

1. Аукенов Акан Сагынаевич
2. Банная Светлана Анатольевна
3. Батырхан Камила Адильбеккызы
4. Берлесова Алида Абаевна
5. Бисенбаев Тимур Базарбаевич
6. Бостан Мади Нурланулы
7. Величко Кирилл Сергеевич
8. Ворошилова Татьяна Витальевна
9. Габдуллина Айсулу Мейрамбеккызы
10. Жалелова Нурайна Омиркызы
11. Жандосова Диана Болаткызы
12. Жусупова Салтанат Ораловна
13. Кенжебай Меруерт
14. Ковальская Анастасия Александровна
15. Кулаков Роман Александрович
16. Лупешко Елизавета Алексеевна
17. Маукен Жанель Дауренкызы
18. Муканова Нургуль Нурлановна
19. Мурзагулова Жазира Абаевна
20. Мухамедина Медина Еликовна
21. Насретдинова Милена Андреевна
22. Райымбек Тогжан Сабиткызы
23. Раунак Алма Омарбеккызы
24. Темирбекова Назым Руслановна
25. Темиртасов Ерболат Куандыкович
26. Титова Любовь Александровна
27. Федоров Богдан Олегович
28. Шимунова Александра Александровна

 

Направление «Экономика»

1. Абатова Гульнур Бакытбеккызы

2. Абибуллаева Фатима Сакенкызы

3. Абилкасимова Айдана Азаматовна

4. Алтай Нияз Еркинулы

5. Ан Кирилл Иннокентьевич

6. Ахметова Ардак Тлеукызы

7. Ахметова Зарина Тулегеновна

8. Бадуанова Сабира Дулатовна

9. Бахтыбекова Томирис Дауреновна

10. Беширова Камила Оркешовна

11. Бишлер Екатерина Алексеевна

12. Ерназар Гульнур Бауржановна

13. Есмагамбетова Мадина Казбековна

14. Заикина Оксана Вадимовна

15. Казакова Анастасия Аркадьевна

16. Кайсан Ескендир Кайыржанулы

17. Каримова Карина Канатовна

18. Каримова Рахима Ержановна

19. Касенова Анель Кайратовна

20. Кенесбек Лаура Жаркынбеккызы

21. Клюкас Александра Андреевна

22. Когай Роман Андреевич

23. Конраталиева Алина Айдосовна

24. Котвицкая Диана Демьяновна

25. Красножон Владислав Иванович

26. Лепесбаева Елизавета Вениаминовна

27. Литвинов Даниэль Сергеевич

28. Милюта Евгения Константиновна

29. Муканова Гаухар Гадылкызы

30. Нам Руслан Леонтьевич

31. Нуржанова Камила Бакытжанкызы

32. Оразалина Мадина Есжановна

33. Останькович Александр Дмитриевич

34. Сандыбаева Даурия Руслановна

35. Сарсембекова Зияда Сериковна

36. Саянов Маркен Маратович

37. Тасимова Асель Кайратовна

38. Турпанов Абулхаир Адилевич

39. Хачатрян Тигран Каджикович

40. Хромушина Елизавета Дмитриевна

41. Цой Юлия Дмитриевна

42. Шакиев Орал Нурланович

43. Шамышева Анаэль Муслимовна

44. Юревич Екатерина Владимировна



Подробно каз: 

Выпускники Филиала 2020 года


Магистратура


Направление «Прикладная математика и информатика»

 

1. Абденова Динара Маратовна

2. Ахметов Мади Эрикулы

3. Беккужина Алтынай Берикканкызы

4. Гасреддин Абдирахим Маратулы

5. Ералы Азамат Аскатулы

6. Нетесов Святослав Викторович


Направление «Филология»

 

 

1. Абрамова Анна Александровна

2. Ассылова Татьяна Владимировна

3. Ашимова Арайлым 

4. Бабиш Айгерим Гариполлакызы

5. Бекеев Мади Даниярович

6. Казкенова Фариза Аманкоскызы

7. Мулдагалиева Перизат Аргыновна

8. Новицкая Анна Александровна

9. Оспанова Эвелина Маратовна

10. Смотрина Кристина Александровна

11. Токжуманова Самал Бериккызы

12. Хомутова Асель Куатовна

 

Направление «Экология и природопользование»


1. Айбуллаева Бийбигул Жанабаевна

2. Аширбаева Арайлым Тагайкызы

3. Гимранова Гаухар Кайрбулатовна

4. Ермуханов Салауат Кайратулы

5. Жанабаева Жадыра Жанабайкызы

6. Жанабекова Гулман Дулатовна

7. Жумадил Салтанат Кабыланбеккызы

8. Сыдик Тлектес Талгатулы

9. Тогизбай Молдир Кайыржанкызы

10. Шамуратова Мадина Утежанкызы

 

 

Направление «Экономика»

Программы «Национальная экономика» и «Финансовая аналитика»


1. Агылшын Ануар

2. Бакытжанова Асима Мараткызы

3. Гарафутдинова Эльмира Ринатовна

4. Джумагалиев Ален Тамерланович

5. Канат Назерке Канаткызы

6. Ким Алина Юрьевна

7. Нагимов Мухтар Нурболулы

8. Нургалиева Фатима Жумагельдыновна

9. Нургожина Асель Есеновна

10. Омар Асхат Келденулы

11. Пак Евгения Александровна

12. Турабай Бердибек Алназарулы

 

Программа «Экономика регионального развития»


 

1. Абдрахманова Асем Болаткызы

2. Бергалиева Карлыгаш Жасанкызы

3. Жанабекова Таншолпан Дулатовна

4. Жанкелди Анель Габиткызы

5. Жиганбаев Бирлик Нурпейсович

6. Ибайдуллаева Ботагоз Рустембеккызы

7. Исмуханов Даурен Зинуллаевич

8. Койшиева Айгерим Абдешкызы

9. Магалимова Арайлым Наурызбайкызы

10. Нурмагамбет Акмарал Шамшадинкызы

11. Сражан Инкар Нурлыбеккызы

12. Тасболатов Даулет Жаксылыкович


Бакалавриат

Направление «Математика»

1. Абишев Даур Муратулы

2. Айториев Абзал Серикович

3. Аллахвердиев Микаэл Мурадович

4. Бекмаганбетов Бекарыс Куанышевич

5. Бексугуров Азамат Зиябекулы

6. Жексембин Данат Маратулы

7. Жунусова Асыллия Канатовна

8. Ким Виолетта Александровна

9. Киназаров Темирбек Галымжанович

10. Ковальский Алексей Станиславович

11. Кунакбаев Рамазан Ерланович

12. Макатова Батима Болатовна

13. Муржукова Айя Тимуровна

14. Мусина Адель Кайратовна

15. Рахманова Роза Мырзагаликызы

16. Сагдатов Альмухаммед Болатович

17. Садыкова Сымбат Кайратовна

18. Сланова Айгерим Сакеновна

19. Сурукпаев Аслан Булатулы

20. Тусупбекова Эльмира Ерсыновна

 

Направление «Прикладная математика и информатика»

1. Азимжанова Инаара Нурлановна
2. Аскергалиев Ануар Айдынович
3. Борсова Зурета Галимовна
4. Ергалиев Иса Гимранулы
5. Ержанов Жалгас Калиевич
6. Ильясов Алияр Маратович
7. Ильясов Жан Аканович
8. Кабдуали Бек Ильясулы
9. Какенов Бауржан Талгатович
10. Калдаров Бердибек Маратович
11. Камбаров Динмухаммед Кайыпбекулы
12. Касымов Алишер Бахытович
13. Ковалева Василина Николаевна
14. Омарова Мадина Муратовна
15. Узакбай Каби Куанышбекулы
16. Шарипов Азат Тургунбекович
17. Югай Светлана Сергеевна

 

Направление «Филология»

1. Бизатаева Данара Батырбековна
2. Бордунов Кирилл Сергеевич
3. Буянова Екатерина Андреевна
4. Васильченко Евгения Викторовна
5. Еремина Екатерина Андреевна
6. Иванова Дарья Дмитриевна
7. Имангазы Асель Жасуланкызы
8. Кабылбакиева Нургуль Галымжанкызы
9. Кремер Анета Владленовна
10. Кунбаева Зарина Раимовна
11. Кусанова Зарина Амангельдыевна
12. Мосунова Наталья Евгеньевна
13. Муравьева Анастасия Юрьевна
14. Саудагазы Кайсар Еркинулы
15. Темирова Дания Ахметовна
16. Тулегенова Батима Дауреновна
17. Усов Александр Александрович
18. Хакимжанова Оливия Абдулхаевна
19. Цыгельная Полина Геннадьевна

Направление «Экология и природопользование»

1. Аукенов Акан Сагынаевич
2. Банная Светлана Анатольевна
3. Батырхан Камила Адильбеккызы
4. Берлесова Алида Абаевна
5. Бисенбаев Тимур Базарбаевич
6. Бостан Мади Нурланулы
7. Величко Кирилл Сергеевич
8. Ворошилова Татьяна Витальевна
9. Габдуллина Айсулу Мейрамбеккызы
10. Жалелова Нурайна Омиркызы
11. Жандосова Диана Болаткызы
12. Жусупова Салтанат Ораловна
13. Кенжебай Меруерт
14. Ковальская Анастасия Александровна
15. Кулаков Роман Александрович
16. Лупешко Елизавета Алексеевна
17. Маукен Жанель Дауренкызы
18. Муканова Нургуль Нурлановна
19. Мурзагулова Жазира Абаевна
20. Мухамедина Медина Еликовна
21. Насретдинова Милена Андреевна
22. Райымбек Тогжан Сабиткызы
23. Раунак Алма Омарбеккызы
24. Темирбекова Назым Руслановна
25. Темиртасов Ерболат Куандыкович
26. Титова Любовь Александровна
27. Федоров Богдан Олегович
28. Шимунова Александра Александровна

 

Направление «Экономика»

1. Абатова Гульнур Бакытбеккызы

2. Абибуллаева Фатима Сакенкызы

3. Абилкасимова Айдана Азаматовна

4. Алтай Нияз Еркинулы

5. Ан Кирилл Иннокентьевич

6. Ахметова Ардак Тлеукызы

7. Ахметова Зарина Тулегеновна

8. Бадуанова Сабира Дулатовна

9. Бахтыбекова Томирис Дауреновна

10. Беширова Камила Оркешовна

11. Бишлер Екатерина Алексеевна

12. Ерназар Гульнур Бауржановна

13. Есмагамбетова Мадина Казбековна

14. Заикина Оксана Вадимовна

15. Казакова Анастасия Аркадьевна

16. Кайсан Ескендир Кайыржанулы

17. Каримова Карина Канатовна

18. Каримова Рахима Ержановна

19. Касенова Анель Кайратовна

20. Кенесбек Лаура Жаркынбеккызы

21. Клюкас Александра Андреевна

22. Когай Роман Андреевич

23. Конраталиева Алина Айдосовна

24. Котвицкая Диана Демьяновна

25. Красножон Владислав Иванович

26. Лепесбаева Елизавета Вениаминовна

27. Литвинов Даниэль Сергеевич

28. Милюта Евгения Константиновна

29. Муканова Гаухар Гадылкызы

30. Нам Руслан Леонтьевич

31. Нуржанова Камила Бакытжанкызы

32. Оразалина Мадина Есжановна

33. Останькович Александр Дмитриевич

34. Сандыбаева Даурия Руслановна

35. Сарсембекова Зияда Сериковна

36. Саянов Маркен Маратович

37. Тасимова Асель Кайратовна

38. Турпанов Абулхаир Адилевич

39. Хачатрян Тигран Каджикович

40. Хромушина Елизавета Дмитриевна

41. Цой Юлия Дмитриевна

42. Шакиев Орал Нурланович

43. Шамышева Анаэль Муслимовна

44. Юревич Екатерина Владимировна



Возврат к списку



© М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстан филиалы. Барлық құқық қорғалған.